7 Rzeczy, Których Nie Wiedzieliście O Piegi

7 Rzeczy, Których Nie Wiedzieliście O PiegiPiegi są niezaprzeczalnym atutem urody. Tyle, że niektóre kobiety rozczarowany nie zostały dostarczone odtworzyć ten delikatny Konstelacja brązowa i czerwona kropka z makijażem, lub nawet przez prawdziwy tatuaż. Piegi również otoczony tajemnicą: jakie one są? Odgrywają one ważną rolę dla skóry? Oto 7 rzeczy, aby wiedzieć o piegi. Treści z wysokim potencjale “promienna-w-społeczeństwie”.

Kiedy twoja dziewczyna powiedziała ci, jego brązowe oczy twoje: “twój ojciec złodziej, ukradł wszystkie najlepsze gwiazdy na niebie, aby umieścić na policzkach,” nie wiesz, co odpowiedzieć .

To dlatego, że był przeczytaniu tego artykułu.

Istnieją dwa rodzaje piegi

Istnieją dwa rodzaje piegów . Najczęściej są piegi zaklęcia. Są brązowe plamy, które bardzo lekki i płaski, który, jak zwykle, aby podkreślić bardziej lub mniej w zależności od sezonu.

“Te epheids brązowy latem i zimą znikają” – mówi Rachel Chrzescijanami, dermatolog. “Oni mogą nawet uzyskać szczupłą latem po kilku tygodniach stosowania kremu”.

Lengitins, które nazywane są również brązowe plamy lub przebarwienia oraz piegi, ale w rzeczywistości tak nie jest.

Są one również pojawiają się w wyniku nagromadzenia się melaniny w skórze, ale z reguły nie zmieniają się w funkcji ekspozycji na słońce.

Plamka, to genetyczne

7 Rzeczy, Których Nie Wiedzieliście O PiegiPiegi są związane z genem, który reguluje kolor skóry i włosów. Gen MC1R kontroluje część jest produkowany przez komórki skóry.

Ciemny brąz melaniny, a żółto-pomarańczowy, mniej odporne na słońce.

Jeśli twój Genu MC1R jest nieaktywny, można produkować więcej. Rezultat: twoja skóra i włosy jaśniejsze i bardziej prawdopodobny mieć piegi .

Nikt nie rodzi się z piegami

Niech ci, którzy widzieli dziecka z piegami, podnieście ręce w górę. Nikt ? To jest w porządku.

Dr Chrzescijanami wyjaśnia: “piegi zawsze są wynikiem ekspozycji na słońce”.

Jest to reakcja skóry na słońce : komórki pobierane z produkcji pigmentów aktywować, produkować pojawiają się bardziej przebarwienia.

Piegi, wskaźniki wrażliwości skóry na słońce

U niektórych osób melanina produkowana jest równomiernie na całej skórze.

W innych, to nie jest tak małe pakiety melanina gromadzi się w określonych obszarach skóry. Wynik: ona daje piegów.

Im więcej piegów, tym większa wrażliwość skóry na słońce i ryzyko zachorowania na raka skóry .

Uważaj: piegi nie są rakotwórczym takie.

Akt piegi jak naturalny krem do opalania

Zatrzymujemy się wam od razu: obecność piegów nie oznacza, że nie trzeba umieścić krem do opalania, wręcz przeciwnie! Dowód w poprzednim punkcie.

Z drugiej strony, to prawda, że melanocyty (komórki odpowiedzialne za pigmentację skóry) działać jako naturalnego kremu do opalania, Brązowienie skóry, aby uczynić ją mniej podatny na promieniowanie uv.

Piegi-skupiska melaniny, dlatego są one sposobem, aby chronić skórę przed słońcem .

Czerwony nie oznacza obecność piegów

7 Rzeczy, Których Nie Wiedzieliście O PiegiRudzielców nie musi mieć piegi, po prostu jak ludzie, którzy zupełnie nie koniecznie czerwony.

Ale 80% wszystkich rude genu MC1R, odpowiedzialny piegów. W ten sposób połączone ru + piegi bardzo rozpowszechniony.

W średniowieczu, piegi przestraszył

W średniowieczu, kobiet, piegi, brodawki, pieprzyki czy znamiona zostały uznane za czarownice lub.

Dzięki Bogu, że czasy się zmieniły. Nawet lepiej: na dzień dzisiejszy moda jest to, co robimy fałszywe zadania piegi ołówkiem, nawet kolorowe piegi !

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here