krople na odchudzanie idealica w aptece

krople na odchudzanie idealica w apteceRośliny strączkowe, ziarna zbóż, chleba lub pełnoziarniste makarony nie są winni swoich zbędnych kilogramach. Twoi wrogowie-przemysłowe, słodycze, pieczywo, słone przekąski( trzymaj się z dala od samochodu od pracy), słodkie ziarna zbóż i produkty rafinowane. Ten typ szybkich węglowodanów-to te, które wychodzą z pod kontroli swojego GI, czyli twój indeks glikemiczny lub poziom insuliny we krwi. TAK. Zawsze bierz гидраты na śniadanie i zjeść je na pół dnia (danie z makaronu, ryżu lub fasoli), jeśli w drugiej połowie dnia masz zamiar trenować.

strona producenta – www.idealica.pl

Bierz rośliny strączkowe co najmniej trzy razy w tygodniu (ich włókna doskonale nadaje się do jelit, i oni zabierają cię głód w ciągu kilku godzin), a reszta najlepiej integralne  , ponieważ są one powoli wlewając do krwiobiegu, nie produkują skokami insuliny i nie są kumulowane w postaci tłuszczu, takiego jak rafinowane. NIE. Węglowodanów w nocy. Wszystko, co przychodzi i wygląda jak fast-food, zapomnij.
Dobrze, ale bądź mądry. Jeśli masz nieodpartą chęć wziąć coś słodkiego w ustach, to uncji gorzkiej czekolady, napompowane naleśnik ryżowy, domowe słodycze, kilka białych słone pełnych ciasteczka, jogurt z syropem Agawa lub kawałek owoców. Ale jeśli jesteś w stanie, odczekaj kilka minut, i zamiast jeść słodycze, weź coś słone i bardziej odżywczy, na przykład, małą przekąskę z tuńczyka lub szynek iberyjskich, francuski omlet lub garść orzechów. Oni  was głodem (jedząc słodkie, chcecie słodsze w krótkim czasie), przynoszą mniej kalorii i więcej składników odżywczych. Ważne jest, aby wyjść z „trzciny koła” i wziąć „prawdziwe” jedzenie. idealica

Idealica cena -50%

krople na odchudzanie idealica w aptece

Jak pisaliśmy wcześniej, często nie jest to samo jedzenie, które sprawia, że grubo, a to, jak i kiedy je jesz. Na przykład, гидраты zaleca się rano lub w środku dnia, jeśli po tym będziesz robić ćwiczenia, ale nie w nocy, gdy będą gromadzić się w czasie snu. Na kolację białko jest o wiele łatwiej, zwłaszcza jeśli trenujesz, bo są one pokarmem mięśni. Ważne jest również, aby dobrze połączyć produkty-makaron i wiewiórki zawsze „ślub” na warzywach, ale nie idą zbyt dobrze, ponieważ prowadzą do zbyt caloric, trudno перевариваемым potraw. Sposób gotowania ma również kluczowe znaczenie: najlepiej świeże, gotowane na parze, pieczone lub z grilla.

strona producenta – www.idealica.pl

krople na odchudzanie idealica w apteceMało jesz, staramy się robić zdrowe i wciąż nie możesz schudnąć? Klasa może być w białym cukrze, chemicznych substancji, która nie przynosi składników odżywczych do organizmu, i tak dużo kalorii. Ty nie pijesz cukier? Nie można dodać go do kawy, ale bierzesz go na chleb, pakowane warzywa, zupy lub puree  , mięso, łosoś wędzony, jogurty, wstępnie gotowane produkty… trzeba tylko zacząć czytać etykiety tego, co kupujesz, aby wziąć ręce na głowę i uświadomić sobie, ile cukru przypadkowo глотаете. Mniej energii. Cały ten cukier-to ten, który powoduje skoki insuliny, co zawsze głodny i że masz małe energia.

Idealica cena -50%

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here