Peeling, Pielęgnacja, Aby Zrobić Nowe Skóry

Peeling, Pielęgnacja, Aby Zrobić Nowe SkóryJak radzić sobie ze słabym kolorem twarzy, blizny, powierzchowne zmarszczki, rozszerzone pory lub trądzik, myślę zrobić peeling! W domu lub u dermatologa, peeling stymuluje komórki skóry, aby przywrócić jej blask. Powiedziałeś o tym wszystkim dbać, aby zrobić nowe skóry.

Co to jest peeling?

Peeling-pielęgnację, który ma na celu likwidację jednego lub kilku warstw naskórka, aby wydobyć najlepsze twarzy do usuwania blizn, lub do głębokiego oczyszczania skóry. Zabieg ten jest również skuteczny w brązowe plamy lub zmarszczki.

W ogóle, peeling-to twój sojusznik w walce z nierównościami skóry. Peeling stymuluje produkcję kolagenu i stymuluje skórę do odnowy jej komórek. W zależności od wybranej techniki, produkt nakłada się go na twarz będzie bardziej lub mniej skoncentrowany.

Istnieją dwa główne rodzaje pielęgnacji: peeling dermabrasive i peeling chemiczny .

Pozostawić co najmniej 21 dni między пилингами. Jest to czas, kiedy skóra trzeba przepisać na siebie. We wszystkich przypadkach, peeling odbywa się na czystą skórę, utraciło letnia opalenizna.

Aby zrobić peeling, kilka opcji dostępnych dla ciebie. Dla lekkiego peelingu , można wybrać się do domu opieki, do dogłębnej kierunek działań dermatologa.

Dermatologicznych peeling do głębokiego oczyszczania skóry

Peeling, Pielęgnacja, Aby Zrobić Nowe SkóryOpieka dermatologa składa się z przygotowania tłuszczowe, głównie z owoców, mająca na celu usunięcie powierzchniowych komórek skóry i stymuluje produkcję kolagenu.

W dermatologiczny peeling-to także twój sojusznik w walce z trądzikiem. Po fazie stanu zapalnego trądziku minęło, blizny może być trudne, aby zniknąć. To jest, gdy występuje łuszczenie się.

Przed rozpoczęciem takiego leczenia, dermatolog przepisze krem stosuje się do przygotowania skóry . Istnieją trzy rodzaje dermatologiczne peelingi: powierzchowny peeling, średni peeling i głęboki peeling. Wszystkie mieszanki kwasu migdałowego , działają one bardziej lub mniej głęboko w skórę.

Po każdej sesji peelingu do dermatologa, skóra różowa i tylko odzyskuje swój naturalny kolor przez kilka dni. Będzie to konieczne, aby chronić skórę przed słońcem i stosować krem z bardzo wysoką ochroną każdego wyjścia. Jeśli strupki kształt, nie dotykaj go! Mogliby tworzyć nowe blizny.

Domowy peeling: przepisy

Peeling, Pielęgnacja, Aby Zrobić Nowe SkóryAby odświeżyć cerę można zrobić domowy peeling. W zależności od typu skóry, pielęgnacji nie będzie to samo. Dla skóry normalnej użyj mieszankę cukru, oliwy z oliwek lub miodu.

Dla wrażliwej skóry należy do czyszczenia i delikatnego złuszczania. Aby to zrobić, wymieszać płatki owsiane i wodę mineralną. Możesz również dodać olej ze słodkich migdałów głęboko nawilżają skórę.

Peeling dla skóry z trądzikiem składać się będzie z cytryny, wymieszać z wodą, jeśli jest zbyt agresywny dla skóry.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here