SMART WATCH A1 opinie, cena, allegro, forum, gdzie kupic, test – ściema?

SMART WATCH A1 opinie, cena, allegro, forum, gdzie kupic, test - ściema?Jak już wspomniano, w małej instrukcji zaznaczono, że APK (Btnotification, Phone) jest pobierany ze strony Baidu, na którą prowadzi QR, który, oczywiście, jest w języku chińskim. Najpierw to nie powstrzymało nas, i będziemy mogli pobrać i zainstalować aplikację (która doprowadziła nas tu Baidu), ale jest taki moment, kiedy nie możemy przejść przez barierę językową.Po kilku kabli (który nie przybył z godzinami po pierwszym naładowania), kilka wózków widłowych i dużo cierpliwości, zegar kończy się cieszą. 

Wreszcie mogliśmy zacząć toquetearlo bez problemów z wyłączeniem z pracy akordu dla naszego użytku, z których nie mamy żadnych statystyk, każdego rodzaju, ale waha się od jednego do trzech dni, w zależności od zastosowania, aplikacji, takich jak krokomierz lub Monitorowanie snu.Ale i tak było pokonać pierwszą przeszkodę, aby rozpocząć doświadczenie z czasem. 

SMART WATCH A1 test – jak działa? Ściema?

U tych godzin nie ma żadnego innego imienia, poza Smart Watch, ale gdy próbowałem je połączyć, dostali się pod pióro U8, dlatego co to jest stosujemy się do tego.

SMART WATCH A1 test - jak działa? Ściema?Mam problem z wyłączeniem schemat się z źle przetłumaczonymi instrukcje o tym, jak połączyć go z kilkoma kodami QR, które kończyły się działanie na miejscach startowych na ciężkim chińskim. Nawet Google Translate nie mógł prawdziwe oszczędzanie przejść. Oferty w podręczniku, takie jak „również może być zainstalowany za pomocą smartfona SMART WATCH A1 test  „szukaj” Bluetooth notice czy to działa aplikacji i pobrać i zainstalować aplikację co to jest skarb ” również nie ściema pomogło wiele.

Kiedy szukaliśmy aplikacji Bluetooth SMART WATCH A1 test – jak działa? Ściema? notice, było 10, z których żaden tak naprawdę nie robił sztuczki. Wynikiem było to, że U8 nigdy nie przyłączał się do naszego ściema telefonu. Gdy był podłączony, obietnica została poczty e-mail, SMS, numery telefoniczne i mobilnym prawdziwe oszczędzanie systemem aparatu.

Pozostała część U8 faktycznie dość czy to działa przyjemna, choć całkowicie za rozsądną cenę, a czasami w sposób niezamierzony dziwna. Bransoletka jest miękki i wygodny, dotykowy ekran reaguje i na tyle jasny, nawet jeśli kąt schemat widzenia powinien być dość konkretnym. Nigdy nie zamykali mały klapa dla mikro-USB port ładowania na stronie, choć.

SMART WATCH A1 opinie na forum i efekty! (recenzje użytkowników)

SMART WATCH A1 opinie na forum i efekty! (recenzje użytkowników)Bateria, która pochodzi z fabryki w urządzeniach, zwykle za mało, i w tym przypadku była szczególnie niskie, więc będziemy forum wkrótce mogli podłączyć go do zewnętrznego źródła zasilania. I do tego wszystko było komentarze w porządku, ale nasza radość w studni, kiedy po tym, jak czekaliśmy na ładunku, zegarki zostały na SMART WATCH A1 opinie na forum i efekty! (recenzje użytkowników) kilka sekund. Właściwa rzecz dla początkowej animacji (i „uroczy” синтонии) i dostęp do wielu poleceń efekty stosowania menu, nie możemy nawet spróbować podłączyć opinie  telefon.

Sytuacja może się pogorszyć, i u niej to SMART WATCH A1 opinie  jest. Gdy bateria, prawdopodobnie znowu zakochana, zegar zapadł w śpiączkę, że wydawało się nam prawie nieodwracalne, bo ja nawet nie opinie reaguje na ładowanie. Przede wszystkim, nie pozostało nam wyboru, jak tylko skontaktować się ze SMART WATCH A1 forum sprzedawcą (tylko w formie elektronicznej: e-mail). Ale z Pocztą forum  jesteśmy na 17.W maju wysyłali, nie otrzymaliśmy odpowiedzi, więc jeśli zdecydujesz się efekty stosowania na tani produkt, pamiętaj, że prawdopodobnie obejść komentarze się bez uwagi po sprzedaży przez sprzedawcę.

SMART WATCH A1 cena, allegro – gdzie kupić? ile kosztuje?

Czytanie podręczników może charakteryzować SMART WATCH A1 allegro  nas, ale w tym przypadku chcieliśmy zrobić to poprawnie, i co gdzie kupic najmniej w języku angielskim, ceneo zgodziliśmy się przeczytać niewielką broszurę. W nim znajduje się coś, co już cena wzięli, chociaż na stronie artykułu słowo „Apple” jest napisane w jego imieniu: czy jest ile kosztuje ona kompatybilna tylko z urządzeniami z systemem Android. Ale nie allegro spodziewaliśmy się, że będziemy musieli SMART WATCH A1 cena, allegro – gdzie kupić? ile kosztuje? pobrać APK i inne operacje, o których informuje przewodnik.Od samego początku, zakładając, że to zajmie go, bierzemy go z filozofią, tak, że odbiór będzie miłym zaskoczeniem. 

I tak było prawie przez miesiąc od daty zakupu cena sprzedawca zadzwonił poza porządku obrad, aby dać nam smartwatch, którego małe ile kosztuje pudełko zawiera kabel USB (przez który zrobiliśmy jeszcze jedną allegro niespodziankę, teraz my) i mały przewodnik z poradami i języków sprawiedliwych (angielski i SMART WATCH A1 cena  szeroki wachlarz chiński).

Tak więc to, co znaleźliśmy w świetle terminala? 

SMART WATCH A1 sklep, Polska – Producent

Główny ekran z godziną i datą i trzema ikonami: menu, regulacja głośności i bluetooth. Klikając na pierwsze kliknięcie, można uzyskać dostęp sklep do wszystkich aplikacji i części godzin, które są::

Ustawienia: wszystko, co możemy producent dostosować do działań godzin. Widzimy w następujących sekcjach:

Szybka odpowiedź: to QR, który Polska ponownie ładuje BTNotification (to nam niewiele pomaga).

Ustawienia telefonu ustawienia daty i czasu, języka, automatycznej blokady klawiatury, wybrać typ odblokowania (z czterema opcjami SMART WATCH A1 sklep, Polska – Producent do kuli, analogowego lub cyfrowego), ruchu (do ustawienia zapłonu po przekręceniu telefonu) i ustawienia misc., który zawiera niektóre sklep ustawienia LCD godzin (jasność i czas zapłonu przed automatyczną blokadą).

Konfiguracja bezpieczeństwa: zawiera producent sekcja „bezpieczeństwo telefonu”, w którym (teoretycznie) można ustawić kod Polska  blokady telefonu. On zawsze pyta o hasło, którego u nas nie ma, i to nie jest nasz terminal.ergo również nie może nic z tym zrobić (nie ma żadnych wskazówek w instrukcji).

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here