Ruletka 1

RULETKA SYSTEMY: PIERWSZY KROK

DARMOWA REJESTRACJA W KASYNIE ONLINE

Jak postępować przy wyborze odpowiedniego kasyna? Na co zwracać uwagę? Nie ma się czego bać. Wszystkie opisywane przez nas kasyna online są sprawdzone i wypróbowane przez setki tysięcy graczy. Chodzi o międzynarodowe korporacje, w których nie wchodzi w grę oszustwo.

RULETKA – SYSTEM NR 1

  1. Obstawiam 1 euro na czerwone. Zakręcę, ale wypadnie czarne.
  2. Obstawiam wtedy dwukrotność pierwszej stawki – 2 euro. Wypada znów czarne.
  3. Obstawiam znów dwukrotność poprzedniej stawki – 4 euro. Po podsumowaniu wychodzi, że obstawiłem 7 euro. Znów wypada czarne.
  4. Ponownie obstawiam dwukrotność – 8 euro. Tym razem wypadło czerwone. Wygrywam 2 x 8 = 16 euro.
  5. Obstawione było: 1 + 2 + 4 + 8 = 15 euro. Całkowita wygrana wynosi w takim razie 1 euro (w ciągu pół minuty).

Przy korzystaniu z szybkiego zakręcenia jest to kwestia 10-30 sekund. W praktyce udaje się to 2 – 3x na minutę. Zysk wynosi w takim razie 2 euro na minutę – tzn. około 8 złotych na minutę

Jak widzisz, obstawiasz w sumie 15 euro, wygrywasz 16!!! To jest po prostu matematyka, oczywista luka w ruletce! Zawsze na końcu serii wygrywasz tyle, ile wynosił pierwszy zakład – w naszym przypadku 1 euro. Weź kartkę papieru i spróbuj sobie to rozpisać, a zobaczysz, że to 1 euro zawsze się zwraca.

NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ

Wykorzystując ten system trzeba zwracać uwagę na to, z jaką kwotą zaczynamy. Na początku rekomendujemy obstawiać od 0,1 euro. Taką możliwość daje kasyno Unibet. Zyskujesz w ten sposób przestrzeń dla wykrycia ewentualnych dłuższych serii. Kiedy będziesz mieć na koncie gracza kilka tysięcy euro, możesz bez problemu zaczynać od 1 euro, dłuższe serie nie będą dla Ciebie żadnym zagrożeniem. Rekomendujemy jednakże pozostać przy 1 euro i stawki początkowej nie podnosić. Nawet przy wygranej wysokości 1 euro zyski ładnie idą do góry i tym sposobem można zarobić kilkaset euro dziennie.

NASZA RADA, KTÓRA ZAPEWNI CI BEZPIECZEŃSTWO W TRAKCIE GRY

Jeśli na początku masz obawy związane z dłuższą serią, to uważnie przeczytaj naszą radę. Chodzi o tak zwane zabezpieczenie przy grze. Można z niego skorzystać na przykład w kasynie Unibet, dlatego że oferuje ono zakręcenie na pusto.
Zdecydowaliśmy, że będziemy obstawiać czerwone. Dlatego nie postawimy żadnej kwoty i pozwolimy zakręcić (spin). Będziemy tak długo kręcić, dopóki nie pojawią się trzy czarne jedno po drugim. W ten sposób mamy pewność, że czerwone szybko wypadnie, więc obstawimy dopiero teraz. W ten sposób seria nie może być zbyt długa i masz zagwarantowaną wygraną. To ulepszenie ma jedną niewygodę – jest bardzo powolne, więc jest dobre raczej dla początkujących.

WARIANTY SYSTEMU

System można zmieniać w trakcie gry, dlatego że ruletka oferuje w sumie 3 rodzaje równych stawek:
1. czerwone / czarne
2. parzyste / nieparzyste
3. wysokie / niskie

A CO JEŚLI WYPADNIE ZERO? CO ROBIĆ?

To proste. Zero się liczy jak przeciwległy kolor. To znaczy, że w tej chwili zdecydowałem, że będę obstawiać czerwone. Wypadło czarne, czarne, zero, czarne i czerwone. To znaczy, że zero liczy się obecnie, jakby wypadło czarne. To proste, więc spróbuj tego w praktyce – nie musisz obstawiać pieniędzy, wszystko jest za darmo, wystarczy się tylko zarejestrować

DARMOWA REJESTRACJA W KASYNIE ONLINE Jak postępować przy wyborze odpowiedniego kasyna? Na co zwracać uwagę? Nie ma się czego bać. Wszystkie opisywane przez nas kasyna online są sprawdzone i wypróbowane przez setki tysięcy graczy. Chodzi o międzynarodowe korporacje, w których nie wchodzi w grę oszustwo. RULETKA – SYSTEM NR 1 Obstawiam 1 euro na czerwone.…

DARMOWA REJESTRACJA W KASYNIE ONLINE Jak postępować przy wyborze odpowiedniego kasyna? Na co zwracać uwagę? Nie ma się czego bać. Wszystkie opisywane przez nas kasyna online są sprawdzone i wypróbowane przez setki tysięcy graczy. Chodzi o międzynarodowe korporacje, w których nie wchodzi w grę oszustwo. RULETKA – SYSTEM NR 1 Obstawiam 1 euro na czerwone.…